top of page
piknik lavice

Co tvoříme

Hra Indián - stezka přežití

Vymysleli jsme hru, která závisí jen na vás. Připravili jsme ucelené návody a techniky přežití a začlenili je do přírody šumavských lesů a hájů.

Přejeme si, abyste si i v letošním roce hru užili, a proto pro vás máme veliké překvapení!

Věříme, že z něho budete nadšení stejně tak jako my.

Site - specific art

Otevírání volného prostoru, skrze který přichází inspirace, jenž vyplňuje prapodivný prostor, který jsme zvyklí nazývat život.

Pro školy

Připravili jsme zážitkovou hru, kde učíme děti přežít. 

Dobrodružná hra je zasazená do přírody. V prostředí lesa se děti učí základní techniky přežití a spolupráci ve skupině v krizových situacích.

Věříme, že v dobrodružství je síla poznání.

Daniel Ďuriš

Člověk, který nejen indiána vymyslel! Daniel toho vymyslel už spoustu. A u myšlení nezůstává, myšlenky své v činy uvádí.

Rád tvoří... maluje, spravuje, sochaří, do dřeva vyrývá... Na co sáhne, to mu jde.

Jeho díla naleznete v tomto odkazu nebo v galerii Miagon.

Galerie Miagon nabízí umělcům netradiční prostory k využití pro jejich tvorbu či výstavy. Ozvěte se nám, pokud byste zde toužili vystavovat.

Zážitkové kurzy

Vytvořili jsme speciální zážitkové kurzy, ve kterých předáváme návody a techniky přežití a první pomoci formou modelových situací, které uvedou účastníka přímo do krizové situace.

Kurz je připravený pro kolektivy z řad požárníků a policistů.

 

Pro domškoláky, táborové děti, pro kolektivy a pro firmy máme připravené kurzy, které se dají obměňovat dle individuálních požadavků skupin.

Péče o tělo, mysl a ducha

Indiáni o sebe rádi pečují. Vědí, co jí,  jak své tělo udržet v dobré fyzické kondici a jak se uvolnit kdykoli během dne. Propojením stravy, cvičení a pozitivního myšlení docílí toho, aby jim bylo v životě dobře.

Indiáni také vědí, že pokud se nebudou o své tělo hezky starat, nebude se tělu chtít být s nimi kamarád a začne mu dělat problémy. Věříme, že ve zdravém těle je zdravý duch, a proto - máme pro vás naše vycházky lesem

Muzika Mia

Co by si Mia Fellow  počala, kdyby muzika nebyla! Hraje na cokoli a má z toho velikou radost. 

Její radost je nakažlivá a hudební cítění je prostě planetární. 

Společně s Danielem umí vytvořit okamžiky na které si rádi vzpomenete.

Indiáni nabízí umělcům a lidem s touhou po tvořivosti zapůjčení a vyzkoušení různých hudebních nástrojů, aparaturu a příjemný prostor. Máte-li chuť hudebně tvořit, ozvěte se!

Galerie Miagon

V tomto domě se lidé polepšují. Věříme tomu, protože sami sebe zde neustále vylepšujeme a zdokonalujeme a vidíme výsledky.

Je to dům, kde se schází zajímaví tvorové, kteří žijí svůj život jak nejlépe dovedou a jsou ochotni ještě více zlepšit svůj pohled na život a přístup k němu, jelikož vědí, že člověk se celý život stále učí a díky tomu se mu mohou jeho obzory jen rozšiřovat.

Proto je zde možné uspořádat přednášky, zajímavé rozpravy, koncerty.

Galerie Miagon, Velhartice 2.

bottom of page